شرکت صنعتی اهرم کو

قیمت آسانسور کار گاهی

امروزه وجود آسانسورهای کارگاهی در ساختمان سازی ها به هر چه آسانتر کردن و ایمنی بودن کار ساخت و ساز ها افزوده است. این نوع از آسانسورها را می توان ابزاری مناسب برای بالا بردن تجهیزات و مصالح با وزن بسیار سنگین به ارتفاعات دانست. آسانسور کارگاهی همچنین می تواند افراد را جابه جا نماید. بیشترین وزنی که این آسانسورها می توانند تحمل کنند 2 تن می باشد. در اکثر موارد در ساخت سدها، سکوها نفتی، پالایشگاه هاو همچنین در صنایع پتروشیمی استفاده می شود. آسانسور کارگاهی می تواند کمک بسیار شایانی به کار ساخت و ساز نماید. به علاوه در حال حاضر یکی از ایمنی ترین تجهیزاتی است که در این راستا می توان از آن استفاده کرد.  استفاده از آسانسور کارگاهی می تواند برای مدیرهای پروژه های مختلف بسیار مناسب و به صرفه باشد. چرا که قیمت آسانسور کارگاهی به هر میزان که باشد می تواند از بار کاری آنها کم کرده و همچنین دیگر نیازی به هزینه زیاد را نخواهند داشت. می توان گفت که به گونه ای هزینه سربار را برای آنها کاهش خواهد داد و این می تواند یکی از بزرگترین مزای...
1396/06/07

عجیب‌ترین بالابر ساختمانی

به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ یکی از شهروندخبرنگاران فیلمی از شیوه جدید حمل مصالح ساختمانی به طبقات بالای ساختمان برای ما ارسال کرده که در ادامه مشاهده می‌کنید. خاطرنشان می‌شود این فیلم در روستای نوده شهرستان ساری تهیه شده است.
1395/12/10

سقوط مشتری داخل چاهک بالابر

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ فرمانده ایستگاه 12 آتش نشانی شیراز با اشاره به اعلام گزارش سقوط شخص در داخل چاهک بالابر گفت: خانم 45 ساله که به قصد خرید به مغازه ظروف یکبار مصرف وارد شده بود، به علت نداشتن حفاظ اطراف چاله مخصوص بالابر تعبیه شده درون مغازه و رعایت نکردن اصول ایمنی، در داخل آن سقوط و از ناحیه کتف و کمر دچار آسیب شد.  وی افزود: پس از فیکس کردن مصدوم درون برانکارد کوهستان با حضور و کمک عوامل اورژانس، بوسیله طناب نسبت به مهارکردن برانکارد و انتقال مصدوم و تحویل شخص به عوامل اورژانس اقدام کرده و به مالک مغازه در خصوص نا ایمن بودن فضای ایجاد شده در محوطه نصب بالابر تذکرات لازم داده و بر نصب حفاظ اطراف چاهک تاکید شد.  
1395/12/10
Prev 1 Next