شرکت صنعتی اهرم کو

قیمت آسانسور کار گاهی

امروزه وجود آسانسورهای کارگاهی در ساختمان سازی ها به هر چه آسانتر کردن و ایمنی بودن کار ساخت و ساز ها افزوده است. این نوع از آسانسورها را می توان ابزاری مناسب برای بالا بردن تجهیزات و مصالح با وزن بسیار سنگین به ارتفاعات دانست. آسانسور کارگاهی همچنین می تواند افراد را جابه جا نماید. بیشترین وزنی که این آسانسورها می توانند تحمل کنند 2 تن می باشد. در اکثر موارد در ساخت سدها، سکوها نفتی، پالایشگاه هاو همچنین در صنایع پتروشیمی استفاده می شود. آسانسور کارگاهی می تواند کمک بسیار شایانی به کار ساخت و ساز نماید. به علاوه در حال حاضر یکی از ایمنی ترین تجهیزاتی است که در این راستا می توان از آن استفاده کرد. 

استفاده از آسانسور کارگاهی می تواند برای مدیرهای پروژه های مختلف بسیار مناسب و به صرفه باشد. چرا که قیمت آسانسور کارگاهی به هر میزان که باشد می تواند از بار کاری آنها کم کرده و همچنین دیگر نیازی به هزینه زیاد را نخواهند داشت. می توان گفت که به گونه ای هزینه سربار را برای آنها کاهش خواهد داد و این می تواند یکی از بزرگترین مزایای این آسانسورها باشد. قیمت آسانسور کارگاهی به عوامل خاصی بستگی خواهد داشت. یکی از این عوامل نوع کاربرد آنهاست که می تواند در قیمت آنها موثر باشد.

انواع آسانسور کارگاهی طبق  نوع کاربرد

  1. بالابر صنعتی
  2. بالابر حمل و نقل
  3. بالابر ساختمانی

به علاوه میزان ایمنی و کیفیتی که این نوع از آسانسورها دارند یکی از فاکتورهای مهم برای تعیین قیمت آنها می باشد. همینطورقطعات و متریالی که برای ساخت این آسانسورها استفاده می شود می تواند اصل نباشد و قیمت آسانسور را کاهش دهد. اما این ارزانی نمی تواند برای شما سودی داشته باشد. چرا که  نمی تواند عملکردی درست و مناسب برای شما داشته باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما کار آیی نخواهد داشت. همچنین می تواند ایمنی شما به خطر اندازد. پس بهتر است در خرید آسانسور کارگاهی  کیفیت را قربانی قیمت نکنید. 

یک آسانسور کارگاهی خوب باید بتواند در کمترین بازده زمانی به جابه جایی مصالح و افراد بپردازد و همچنین قفل هایی که برای نگهداشتن و عدم سقوط آن نصب می شود بسیار سریع عمل کند و آسانسور را به انتهای مسیر قفل نماید. 


لیست اخبار